Browsing: Nedir?

Nedir?
0

Cemre Düşmesi Nedir?

Cemre Nedir? Cemre, Arapça kökenli “kor” yani “ateş” anlamına gelen bir kelimedir. Ayrıca Anadolu’da ‘imre’, ‘imere’ ‘zemheri’ şeklinde adlandırmalar vardır. Bunlardan Cemre adı en yaygın olanıdır.

Nedir? nonwoven-kumas
0

Nonwoven Kumaş Nedir?

Nonwoven kumaş, dokumasız kumaş anlamına gelmektedir. Son dönemde oldukça popüler olan Nonwoven dokumasız kumaşlar bir…

Nedir?
0

Modlaj Nedir?

Modlaj, bir ışık gölge oyunudur. Renk bilgisi ve yüz anatomisi bilmeyi gerektirir. Bu teknik günümüzde çok tercih edilmektedir. “Modlaj Tekniğinde” birçok işlem yapmak ve yüzü ideal kabul edilen ovale çevirmek mümkündür.

Nedir?
0

Bubble Tea Nedir?

Son zamanların trendi Bubble Tea nedir? Bubble Tea son 1-2 yıldır adını çokça duyurmuş, dünya genelinde trend haline gelmiş bir içecek. Türkçe’ye inci çayı olarak

Nedir?
0

Krav Maga Nedir?

Krav Maga, İsrail de 1940’lı yıllarda “IMI LICHTENFELD” (1910-1998) tarafından farklı branşların ve tekniklerin birleştirilmesi ile ortaya çıkartılmış bir yakın savunma sistemidir. Krav Maga Eğitimi

Nedir?
0

Protez Tırnak Nedir?

Tırnağınızın üzerine uygulanan Protez tırnak, tırnakları geç uzayanlar ve tırnaklarına şekil veremeyenler için geliştirilen hazır, uzun tırnak uygulamasıdır.

Nedir?
0

Microblading 3D Kıl Tekniği Nedir?

Microblading, Permanent Makeup’da geliştirilen yeni bir yöntemdir. Bu işlem çok kalıcı değildir. Kaşların görünümünü iyileştirmek doğal dokunuşlar taşımak isteyen herkesçe kullanılabilir.