Bir Baba Hindu Olaylı Geldi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Renkli Sayfalar programına, filmi “Bir Baba Hindu” hakkında tanıtıma gelen Sermiyan Midyat, Sema Çelebi arasında yaşanan gerginlik programın ve filmin önüne geçti. Filmin konusunu beğenmeyen Sema Çelebi, yorumunu açık açık paylaşınca ortalık karıştı.

Bakalım filmin özetinde ne detaylar var?

Fadıl (Sermiyan Midyat) bölgesinin en acımasız mafya babalarından biridir. Ancak günün birinde Hintli yoga hocası Gundhi’ye (Nicole Faria) aşık olur. Günün birinde Gundhi Fadıl’ın malikanesinden kaçırılınca, Fadıl genç kadını bulma yoluna baş koyar. En güvendiği arkadaşı Hulusi’yi de alarak Hindistan’a giden mafya babasının amacı, Gundhi’yi onu kaçıranların elinden kurtarmak ve onun kalbini kazanmaktır. Ancak işler sandığı kadar kolay olmayacaktır. Gundhi’nin annesi de Hindistan’da çok güçlü bir mafya örgütünü yönetmektedir. Fadıl, Hulusi ve Mumbai’da çalışan Türk belediye işçisinin yardımıyla, Gundhi’ye ulaşmaya çalışır. Ancak Fadıl’ın ailesi de Mumbai’ye geldiğinde işler iyice karışır…

İzlenmeden tartışma konusu olan film, BKM imzası taşıyor ve 29 Eylül 2016’da sinemada sizlerle buluşuyor.

Midyat’ın yeni filmine asla gitmeyeceğini söyleyen Sema Çelebi “Kafamdaki Hindistan’a uygun değil. Ben Hindistan’a gideceğim. Onu kendi hayallerimde yaşattığım şekliyle göreceğim. Ben o Hindistan’ı yaşamak istiyorum. Filmdeki gibi alay eder haliyle görmek istemiyorum. Hindistan mistik yaşanacak bir ülke” dedi ve ortam gerildi. Sema Çelebi, Sermiyan Midyat’ın yeni filmi hakkında böyle yorum yapınca, ikili arasında gerginlik yaşandı. Duydukları karşısında sinirlenen Sermiyan Midyat, Sema Çelebi’ye “Siz karşınızdakine lafı çarpar, cevabı istemez misiniz hep böyle? İzin verin de cevabımı vereyim” dedi.

Sermiyan Midyat, “İsterseniz Gidebilirim.”

İkili arasındaki gerilim programın ilerleyen dakikalarına da yansıdı. Sermiyan Midyat, Sema Çelebi’ye programdan ayrılmayı teklif etti:”Sema Hanım niye böyle yapıyorsunuz anlayamıyorum. Ben bu programa espriyle geldim. Ona kırıldınız farkındayım. Sizin sahnenizi mi dağıttım? Arzu ederseniz hemen gidebilirim.”

Sema Çelebi, “Bugün Biraz Gerginim.”
Sema Çelebi’nin gerginliği sosyal medya kullanıcılarının da dikkatinden kaçmadı. Çelebi, gelen yorumların ardından “Evet bugün biraz gerginim. Programa da öyle başladım. Sermiyan Bey’in gömlek ütüsü yetişmedi ve sizi bekletmeyeyim, program boş kalmasın diye önce ben çıktım” diyerek gerginliğinin sebebini izleyenlerle paylaştı.

Share.

About Author

1983 İstanbul doğumlu, İstanbul Delisi, Kitap Kurdu, Gezgin... Çok Okuyan, Çok İzleyen, Yazmayı Seven... Blogger, Değerli Taş Uzmanı!

Leave A Reply